Ігрова діяльність дошкільника, організована педагогом


         В дошкільному закладі «Хайа Мушка» приділяється велика  увага організації і проведенню ігрової діяльності малят. В групах дитячого садка  в наявності є безліч атрибутів і посібників для розгортання сюжетних ігор відповідно до віку вихованців та вимог базової програми дітей дошкільного віку “Я у Світі”. Педагоги вдало  обирають час ігрової діяльності, забезпечують поступовий перехід від гри до заняття та режимних моментів.

           Важливе місце у житті дошкільнят займає сюжетно-рольова гра.  В процесі організації   гри  вихователі цілеспрямовано впливають на розвиток рольового спілкування між дошкільниками, в ході гри обирають місце та роль з урахуванням вікових можливостей своїх вихованців. Пропоновані сюжети стимулюють творчу активність та мовлення малят. Вихователі користуються прийомами залучення всіх дітей до виконання ролей, реалізують індивідуальний підхід. В процесі розгортання сюжетно-рольових ігор діти відтворюють набуті знання про працю дорослих, безпеку життєдіяльності, сімейні свята, мають добру нагоду вправлятися в формулах мовленнєвого етикету, відпрацьовувати навички діалогічного, монологічного мовлення.

           Cистема попередньої роботи, відпрацювання ігрових навичок в міні-сюжетах, активна участь дорослого у проведенні ігрової діяльності, створене предметно-ігрове середовище сприяють опануванню дітьми узагальнених способів дій з предметами, самостійному визначенню ігрового задуму, розвитку навичок планування послідовності розгортання гри, розподілу ролей, реалізації конкретних ігрових завдань та ін.

         Вихователі вчать дітей доводити задуманий сюжет гри до кінця, спостерігають, направляють, працюють над розширенням рольових діалогів. Дорослі сприяють підтриманню емоційної атмосфери під час ігор та вихованню моральних почуттів: взаємодопомоги, дружніх стосунків, уваги, взаємопорозумінyя. Рольові стосунки наших дітей, які обумовлені обраними ролями, позитивно впливають на становлення реальних стосунків між однолітками.

 Создан 16 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником