Знову зустріч з театром…
       Щорічно у березні проходять Шевченківські дні, під час яких не тільки в Україні ,а й в інших країнах згадують творчість   великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка–поета, прозаїка, драматурга, художника. До цих пам’ятних днів у школі «ОрМенахем» була оформлена тематична виставка «Шевченко-художник», де учні познайомились  із різними видами малярської спадщини Великого Кобзаря: портретами, пейзажами, офортами, гравюрами, ілюстраціями до власних творів.

        Стало вже традицією в школі долучатись до кращих зразків літератури шляхом перегляду їх на сцені театру. І ось перед нами знову гостинно розчиняє двері прекрасний театр нашого міста- Академічний театр драми і музичної комедії.З року в рік актори театру чарують нас своєю чудовою  грою, чарівними музичними композиціями, талановитими режисерськими роботами.

         І цей рік не виняток. 14 березня учні 8-9 класів із класними керівниками Гулою Н.І., Кириловською І.Є. продовжили знайомство з творчістю Т.Г.Шевченка переглядом опери М.Аркаса «Катерина», адже однойменна  поема вивчається за  програмою літератури в 9 класі, а творчість нашого земляка, письменника, історика , композитора Миколи Аркаса - у 8 класі. Тому всі з нетерпінням чекали зустрічі з літературними героями на сцені. І творчий колектив театру нас не розчарував! Розповідь про трагічну долю жінки й дитини – безбатченка не залишив нікого байдужим! А талановита гра акторів передала нам усю глибину почуттів, переживань,увесь трагізм їхньої  долі.

          Такі зустрічі завжди залишають слід у нашій душі, вчать бачити красиве навколо себе, думати, співпереживати, порівнювати і завжди пам’ятати слова Великого Кобзаря: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, І свого не цурайтесь…»

 Создан 22 мар 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 2 года назад
bukovel-2017-12 06 фев 2018 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
Программа для раскрутки сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником