«Твій друг – безпечний рух»
       25 січня учні 4-5 класів МСПШ «Ор Менахем» відвідали гала – концерт «Твій друг – безпечний рух». Гостинно зібрала під своїм дахом велика зала Миколаївського палацу творчості учнів та юнацтва учасників і болільників загальноосвітніх шкіл міста.

      Ростуть міста, і разом з ними зростає кількість перехресть, на яких треба підтримувати порядок. В нарядних мундирах, щоб не губитися серед звичайних пішоходів, зі смугастими поясами та нарукавниками, в тумані і темряві стоять регулювальники на перехрестях вулиць і доріг. І потік машин слухняно підкорюється помахам їхніх жезлів, немов чарівним паличкам.

      Саме про це, в своєму виступі через віршовані рядки, музичні сцени розповіла команда «Дорожній патруль» (ЗОШ №56). Про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху нагадали глядачам команди ЗОШ №7 «Сьомий квартал» та «Автостоп» (ЗОШ №54).

      Яскраво, чітко, творчо показали свою роботу юні регулювальники ЗОШ №53 та ЗОШ №22. Виступи їхніх команд «53 рота» та «Веселий патруль» сподобались багатьом глядачам.

      Швидко промайнув час вистави, але кожен з нас зрозумів, що у доріг і вулиць є свої закони, встановлена сувора дисципліна й порядок. Ці закони вимагають знання дорожньої мови, якою розмовляють всі дороги, вулиці, перехрестя. Погано тому, хто не знає азбуки дорожнього руху. За таку свою «безграмотність» часто розплачується він життям. Ось чому потрібно вивчати мову доріг. Про це і нагадали нам учасники гала – концерту «Твій друг – безпечний рух».

 

 

    Щиро дякуємо за повчальну грамоту!

 

 

                                                      Учні МСПШ «Ор Менахем»Создан 27 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником