Зустріч з прекрасним. Николаевская еврейская школа "Ор Менахем"
Зустріч з прекрасним

    Кожна людина змалку прилучається до традицій своєї сім’ї , свого народу, країни,в якій вона живе. Це допомагає їй відчути себе повноцінною особистістю,формує світогляд, вселяє віру і впевненість у своїх силах,змушує йти вперед.

    Учні школи «Ор Менахем» мають унікальну можливість знайомитись не тільки із культурою свого народу, а й доторкнутись до кращих надбань культурної спадщини народу України . Саме тому з нетерпінням чекали учні 8 класу свого походу до Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії на виставу за п’єсою І.П.Котляревського «Наталка Полтавка». У четвер , 14 квітня , разом із своїми наставниками класним керівником, вчителем української мови та літератури, Кириловською І.Є., директором школи, вчителем літератури, Кисловською М.В., заступником директора з виховної роботи, вчителем історії, Калугіною О.Ю., вчителем англійської мови Суржиковою М.В., вирушили діти на зустріч з прекрасним.

   Восьмикласники, знаючи зміст твору І.П.Котляревського «Наталка Полтавка», дуже хотіли побачити його в акторському виконанні на сцені нашого чудового театру . Прекрасна гра акторів захопила відразу ж ! Боротьба за своє щастя, своє кохання головної героїні Наталки не залишила байдужим нікого . Принаймі дала приклад того, як людина може змінити свою долю, якщо,звичайно,захоче. Дотепним українським гумором привабили образи возного Тетерваковського та хитрого Макогоненка. Чудовими були танцювальні номери та музичний супровід, а також спеціально пошиті до вистави костюми акторів. До того ж учні побачили майже всі елементи весільного обряду Полтавщини.

    Зустріч з прекрасним відбулася, і в душі кожного юного глядача залишилися приємні спогади , почуття затишку й спокою, радості й тепла, почуття вдячності за хвилини спілкування з неповторним і вічним - мистецтвом.Создан 18 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником